Temsilcilik Nedir?

Bağlı bulunduğumuz mevzuata uygun olarak istek ve talepler doğrultusunda geliştirdiğimiz, genişlettiğimiz ve genişletmeye devam ettiğimiz ürün yelpazemizi, web paneller aracılığı ile ön ödemeli olarak ticari maksatla kullanan gerçek ve/veya tüzel kişilerdir.

Kimler Temsilci Olabilir?

Türkiye genelinde bağlı bulunduğumuz mevzuat hükümlerinin gerektirdiği ve gerektireceği unsurları taşımak ve bir vergi mükellefi olmak şartı ile işletmesine artı kazanç ve/veya yeni müşteri portföyü kazandırarak herkesin uğrak noktası olmayı hedefleyen tüm işletmeler FaturaTim temsilcisi olabilir.

FaturaTim temsilcisi olmak için gerekli evraklar;

Şahıslar için gerekli belgeler Tüzel kişiler (Şirketler) için gerekli belgeler
Kimlik fotokopisi Kimlik fotokopisi
İkametgah Belgesi Yeni Tarihli Faaliyet Belgesi
İmza Beyannamesi Ticaret Sicil Gazatesi
Son Dönem Vergi Levhası Son Dönem Vergi Levhası
Adlı Sicil Kaydı İmza Sirküleri
FaturaTim Başvuru Formu (Firmamızdan Tedarik Edilecektir.) FaturaTim Başvuru Formu (Firmamızdan Tedarik Edilecektir.)
FaturaTim Temsilcilik Sözleşmesi ( Firmamızdan Tedarik Edilecektir.) FaturaTim Temsilcilik Sözleşmesi ( Firmamızdan Tedarik Edilecektir.)
Açıklama: Gerekli evraklarınızı tamamlayarak adresimize gönderdiğiniz veya görevli personelimize teslim ettiğiniz takdirde, en geç iki gün içersinde temsilcilik ekranınız ve hesabınız aktif edilecektir.

Temsilcilik Başvurusu

FaturaTim altyapısını kullanarak hizmet sunan yüzlerce kuruma ait fatura ödemeleri, operatörlere ait CepLira yüklemeleri gibi bir çok hizmetten siz de güvenle faydalanabilir, bu sayede yeni bir işin patronu ya da mevcut işletmenizde ek gelir modeline sahip olabilirsiniz. Temsilcimiz Olun Butonuna tıklayarak ulaşmak istediğiniz bilgi, belge veya başvuru formuna hızla ulaşabilirsiniz.