İçinde Bulunduğumuz Sektör Hakkında Yılların Tecrübesi

Ödeme Hizmetleri kanunun ve yönetmeliğinin ardından sektör içerisinde yılların deneyimine sahip olan güvenilir şirketlerin sahiplerinin katılımı ile kurulan FaturaTim markası Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağına sahip olmakla beraber güçlü bir referansa da sahiptir.

Öneri ve Şikayetlet Birimi

FaturaTim markası ile müşterilerine hizmet veren Türkiye genelinde ki tüm temsilcilerimizden Fatura Ödeme Hizmeti karşılığında alınan dekontlarda, resmi sitemizde ve bayi ağımızın kullanmış olduğu görsellerde bulunan 0850 885 1 846 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak her türlü öneri ve şikâyetlerinizi doğrudan genel müdürlüğümüze kolayca iletilebilirsiniz.

İşlem Kontrol Olanağı

Yapmış olduğunuz ve karşılığında dekont aldığınız her türlü işlemin ardından dekont üzerinde bulunan referans numarası ile Türkiye genelindeki tüm FaturaTim temsilcilerinden işleminizin durumunu sorgulayabilir veya resmi sitemizden Ödeme Sorgula bölümünden de kontrollerinizi yapabilme olanağı sunmaktayız.

Sorunlu İşlem Çözümü

Türkiye genelinde ki herhangi bir temsilcimizden yapmış olduğunuz bir işlemin ardından yaşanabilecek tüm sorunların çözümünü para iade işlemi dahil olmak üzere Türkiye nin neresinde olursanız olun size en yakın FaturaTim temsilcisinde sorunlarınıza çözüm bulabilme kolaylığı sunmaktayız.

FaturaTim Temsilcilerinin Güvenilirliği

Mevcut yasa ve yönetmeliğin gerektirdiği veya gerektireceği unsurları taşımayan kişi ve kuruluşların FaturaTim temsilci ağına katılması mümkün değildir. Aynı zamanda FaturaTim temsilcilerinden oluşabilecek hata ve aksaklıklar olabileceği ihtimali göz önünde bulundurularak gerekli teminatlar alınarak banka nezdinde bloke edilmektedir. FaturaTim saha çalışanlarımız tarafından da düzenli olarak temsilcilerimize yerinde denetim yapılmaktadır.

Ödeme Alt Yapısı

Türkiye genelinde ki tüm FaturaTim temsilcileri ön avans sistemi yani peşin ödeme sistemi ile çalışmakta olup yapılan tüm işlemler sistemin dekont’u ürettiği andan itibaren oluşturmuş olduğumuz güvenli ödeme yazılım alt yapısı ile ilgili kurumların hesaplarına aktarılmaktadır. Nihai tüketici olarak tüm yapmanız gereken dekont üzerindeki referans numarasının doğruluğunu resmi sitemizden, herhangi bir FaturaTim temsilcisinden veya müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

Kazanç Politikamız

Benimsemiş olduğumuz kazanç politikası kesinlikle KAZAN-KAZAN olmayıp, tamamen KAZAN-KAZANDIR politikasıdır. Biz vermiş olduğumuz hizmetin karşılığında para ve siz değerli müşterilerimizi kazanacağız. Siz değerli müşterilerimizde evinize, iş yerinize veya uğrak noktalarınıza yakın mesafede olan FaturaTim temsilcilerini tercih ederek sevdiklerinize ve kendinize en değerli olan zamanı kazanacaksınız. Sonucunda ülkemiz genelinde siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu katkılar sayesinde yaygın bir temsilci ağı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere ek gelir ve büyük bir istihdam sağlamış olacağız.